24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbesa

Etiketim: Mbesa

Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e saj në Shtëpinë e Bardhë

Mbesa e Joe Biden, Naomi do të martohet me partnerin e...

0
Mbesa e presidentit të Amerikës, Joe Biden, Naomi do të martohet në Shtëpinë e Bardhë.Vajza 28-vjeçare e djalit të Biden, Hunterit, postoi në Twitter...

Mbesa e ish-presidentit shqiptar “tërbon” ndjekësit me poza seksi

0
Modelja nga Durrësi, Beniada Nishani, e cila e ka shfaqur hapur simpatinë për Juventusin, ka një karrierë të bukur në Itali, ndërkohë që ka...

2000-3500 euro për një vend pune në prokurori, mbesa e Adriatik...

0
Ilda Kërkapi, mbesa e ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, është marrë e pandehur nga prokuroria e Tiranës, për akuzën e “Mashtrimit” më shumë se...

Motra dhe mbesa u flijuan, daja i Anisës tregon fjalët e...

0
Vëllai i Zhaneta Josifit, Sejman Fejzo nxjerr në dritë të tjera detaje tragjike nga vetëflijimi i motrës së tij dhe mbesës, Anisës, të cilat...

Pritet të dalë libri që Trump i frikësohet kaq shumë, mbesa...

0
E lindur në një familje përrallisht të pasur me intriga, tradhti e konflikte të vazhdueshme, Mary Trump nuk e kërkoi asnjëherë qendrën e vëmendjes....

Aziz Salihu befasohet nga gruaja dhe mbesa e tij 

0
Sportisti i Shekullit, Aziz Salihu, përveç që ka marrë urime të shumta nga miqtë, shokët dhe rrethi familjarë, është befasuar edhe nga gruaja e...

Mbesa e Robert Kennedy vdes në moshën 22-vjeçare, prej overdozës

0
Mbesa 22-vjeçare e Robert Kennedy, e gjetur pa ndjenja tre muaj më parë në rezidencën e familjes në Cape Cod, Massachussets, SHBA, gjeti vdekjen...

Mbesa e Shyhrete Behlulit ju mahnitë me bukurinë e saj

0
Bota e artit dhe e showbizit ka pasur fatin të ketë një artiste të mrekullueshme dhe të zonjën, dhe kjo është Shyhrete Behluli. E pëlqyera...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS