22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbanin

Etiketim: mbanin

Mbanin armë pa leje dhe municione luftarake, arrestohen 2 persona

0
Një 57-vjeçar në Mallakastër ka rënë në pranga ditën e sotme pasi gjatë kontrollit të banesës i është gjetur armë zjarri.Gjatë kontrollit të ushtruar...

Tabaku: Dëshmitarët nuk mbanin mend, komisioni për inceneratorët ia arriti qëllimit

0
Në mbledhjen e fundit, Jorida Tabaku tha sot se Komsioni Hetimor për Inceneratorët u përball me pengesa të shumta. Tabaku gjatë fjalës së saj...

Vdes në Francë shoferi i sulmuar nga pasagjerët që nuk donin...

0
Një drejtues autobuzi në Francë ka vdekur mëngjesin e sotëm, disa ditë pasi u sulmua nga pesë pasagjerë që refuzonin të mbanin maskën e...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, pastori flet për dy motrat:...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

“Blerta dëshmitare kur u vetëvra babai”, flet pastori: Si i njihja...

0
Pastori Fitor Muça, ka treguar në emisionin “Opinion”, raportin dhe njohjen e tij me Blerta dhe Anisa Josifi, gjatë kohës që ato frekuentonin kishën...

Në këtë vend planifikonin ta mbanin dasmën JLo dhe Alex

0
Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kanë vendosur ta shtyjnë dasmën për shkak të koronavirusit. Alex Rodriguez i propozoi Jennifer Lopezit gjatë një pushimi romantik në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS