25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mbajtjen

Etiketim: mbajtjen

Doda kërkon mbajtjen e një seance përkujtimore për viktimat e gjenocidit...

0
Deputetja shqiptare e Grupi Parlamentar Demokraci dhe Integrim, Mesila Doda kërkoi sot në konferencën e kryetarëve, mbajtjen e një seance përkujtimore më 27 qershor...

Austria e bën të detyrueshme mbajtjen e maskës brenda dyqaneve

0
Qeveria e Austrisë tha se do të rivendosë masën e mbajtjes së maskës brenda dyqaneve dhe në disa vende të tjera, pasi autoritetet e...

Maska ju lë pa oksigjen? Çfarë thonë ekspertët pas pretendimeve në...

0
Pretendimet e shpërndara në rrjetet sociale, për sa i përket përdorimit të maskës, kanë filluar të bëhen alarmante. Ndër to janë: Maskat mund të...

Sa janë të sigurta maskat dhe çfarë thonë ekspertët për mbajtjen...

0
Pretendimet e shpërndara në rrjetet sociale, për sa i përket përdorimit të maskës, kanë filluar të bëhen alarmante. Ndër to janë: Maskat mund të...

​Belgjika zgjeron mbajtjen e detyrueshme të maskës

0
Belgjika do të ratifikojë sot zgjerimin e mbajtjes së detyrueshme të maskës, që do të mbahet që prej të shtunës në dyqane, kinema, vendet...

​FASK kërkon të leje për mbajtjen e këtyre garave

0
Pas zbehjes së pandemisë dhe lehtësimeve të bëra, madje edhe lejimit të rifillimit të futbollit, Federata e Auto Sportit e Kosovës, kërkon që të...

“Qyteti Studenti”, studentet dhe banoret: Standard i ri ne mbajtjen e...

0
“Qyteti Studenti”, vetëm pak muaj më parë, nga një ‘ishull” në Tiranë, sot është kthyer në një nga atraksionet më të frekuentura...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS