21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Mazhoranc

Etiketim: mazhoranc

Historia e vajzës që u kap mat me të dashurin “bashkon”...

0
Mazhoranca dhe opozita janë bërë bashkë për rastin e vajzës nga Librazhdi, e cila u kap "mat" me të dashurin nga vjehrri dhe vjehrra.Deputetja...

“Dështon” takimi mazhorancë-opozitë për presidentin, s’ka konsensus mes palëve për emrin

0
Raundi i parë i votimit të presidentit pritet të digjet pa dërguar asnjë emër.Në tryezën e diskutimeve të kësaj të premte u ulën përfaqësuesit...

“Votuat sipas urdhrit të Vuçiç”- Berisha sulmon mazhorancën: Ç’mund të presësh...

0
Ish kryeministri Sali Berisha dënoi qendrimin e mazhorancës, e cila nuk votoi rezolutën që dënon gjenocidin në Srebrenicë. Në fjalën e tij, Berisha iu...

“Zgjedhja e Presidentit proces maskaradë”, Demalia kritikon ashpër mazhorancën

0
Analisti Ilir Demalia, ka komentuar mbrëmjen e sotme zgjedhjen e presidentit të ri dhe për situatën politike në vend.Demalia nuk i kurseu kritikat nga...

Berisha akuzon mazhorancën për pazare në zgjedhjen e Presidentit të ri:...

0
I rikthyer në Parlament pas disa seancash të munguara, kryeministri Edi Rama më një socialist më pak në sallë, nuk foli asnjë fjalë për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS