18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Maune

Etiketim: maune

Prenë dy maune me dru/ Vihet në pranga një person në...

0
POGRADEC- Një person është arrestuar, ndërsa 6 të tjerë janë vënë nën hetim për shkak se akuzohen shpërdorim detyre dhe prerje e paligjshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS