fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Mashkullit

Etiketim: mashkullit

A duhet femra t’i thotë mashkullit që është e dashuruar me...

0
Çfarëdo që të të ndodhë, kurrë mos e merr personale. Asgjë në këtë botë nuk është aq e rëndësishme A duhet që femra t’i thotë...

Elementi klimatik që po kërcënon pjellorinë e mashkullit

0
Ndryshimi klimatik është armiku i meshkujve! Rritja e vazhdueshme e temperaturave, e shoqëruar me smogun, ndotjen klimatike dhe rrezatimet, po rrezikon aftësitë riprodhuese të...