25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Masazhi

Etiketim: masazhi

Mbyllen 13 qendra masazhi

0
Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) përmes Inspektoratit të Tregut në bashkëpunim me drejtorinë për hetimin e trafikimit me njerëz (DKKO) dhe inspektorët...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS