22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Masazh

Etiketim: masazh

Qeqa rikthehet fuqishëm: Masazh, jemi si ‘messenger’ dhe konsumator të futbollit

0
Dje dhe sot janë zhvilluar takimet e javës së 30-të në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Insporti. Teksa xhiroja e kaluar kaloi nën hijen...

Masazh me gjarpri

0
Një masazh me gjarpër tingëllon paksa i egër dhe i çuditshëm. Procesi është shumë i thjeshtë, megjithëse - gjithçka që duhet të bëni është të...

Pse nuk duhet të bëni masazh kur jeni i sëmurë

0
Edhe nëse është thjesht një ftohje e vogël, anuloni atë takim për të mbrojtur veten dhe të tjerët. Kur jeni i sëmurë, trupi juaj po...

Pse nuk duhet të bëni masazh kur jeni i sëmurë

0
Edhe nëse është thjesht një ftohje e vogël, anuloni atë takim për të mbrojtur veten dhe të tjerët. Kur jeni i sëmurë, trupi juaj po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS