25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marsides

Etiketim: Marsides

Ngjarja ne Kavaje, lihet ne qeli polici, deshmia e re e...

0
Gjykata i njoftoi masen e sigurise Bledar Toçit, shefit të sigurisë së brendshme të burgut të Durrësit, i cili eshte lene në “arrest...

“Ishin shoket e burrit”, Bledar Toci: Pse isha tek shtepia e...

0
Zbardhet dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditës së enjte brenda ambienteve të...

Rrëfimi i Marsides: Haxholli i mori jeten dy policeve greke

0
Pa kurrfarë pendese dhe pas asnjë mërzitje në fytyrën e saj, Marsida Qatja ka dhënë për gazetarët, dëshminë e saj rreth ngjarjes së rëndë...

Deshmia e Marsides nga Kavaja: Donte ti merrte jeten djalit 2...

0
Nga hekurat e dritares së shtëpisë që u kthye në një skenë lufte një ditë më parë në kavajë, Marsida Qatja, 30-vjeçare, nënë...

Deshmia e Marsides nga Kavaja: Donte ti merrte jeten djalit2 vjeç

0
Nga hekurat e dritares së shtëpisë që u kthye në një skenë lufte një ditë më parë në kavajë, Marsida Qatja, 30-vjeçare, nënë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS