25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marseille

Etiketim: Marseille

Përleshje e përgjakshme mes tifozëve të Olympique Marseille dhe Feyenoord (Video)

0
Francë- Përplasje masive mes tifozëve të Olympique Marseille dhe Feyenoord.Policia franceze ndërhyri për të ndalur përleshjet e dhunshme dhe të përgjakshme mes tifozëve të...

Payet pranon uljen e pagës dhe vendos mbylljen e karrierës te...

0
Ndonëse në moshën 33-vjeçare, Dimitri Payet e sheh ende shumë të largët ditën kur do të vendosë të “varë këpucët në gozhdë”, pasi sot...

Alarmohen skuadrat e mëdha evropiane, Marseille i cakton një çmim të...

0
Florian Thauvin është padyshim lojtari kryesor i gjigantit francez Olympique Marseille. Sulmuesi francez prej vitesh po shkëlqen në Ligue 1 dhe është bërë objektiv i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS