21.5 C
Tirana
E shtunë, 13 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marok

Etiketim: Marok

E habitshme në Marok, 2 të rinj përfundojnë në burg se...

0
Dënime të ashpra parashikohen në Marok për ata që kopjojnë në provimet shtetërore. Atje nuk kalohet kjo situatë vetëm me marrjen e telefonit,...

Ronaldo dhe Georgina janë bërë burrë e grua, u martuan fshehtas...

0
“Ronaldo dhe Georgina janë bërë burrë e grua”. Lajme interesante, edhe pse jozyrtare, vijnë nga Cristiano Ronaldo. Flitet për një dasmë në fshehtësi të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS