25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marketet

Etiketim: marketet

“Kriza e sheqerit”, marketet me rafte të boshatisur: Jo më shumë...

0
Pas vajit radhën për t’u racionuar e ka sheqeri, sipas një vëzhgimi të kryer nga Gazetari.al  në markete dhe supermarkete të kryeqytetit  në disa prej...

Inspektohen marketet në Malishevë

0
Target i inspektimit nga ana e inspektorëve të Komunë së Malishevës ishin qendrat tregtare në qytezën e Malishevës, me specifikacion artikujt e vajit, miellit,...

Ushqimet pa etiketa, Papajani: Marketet mashtrojne per origjinen e produkteve –...

0
I ftuar në emisionin “Alert” në News24 nga Granit Sokolaj, Luli Papajani, Zooteknik, pjesë e grupit të punës për ligjin për Blegtorinë...

Oriz i ndaluar e fileto pule me salmonelë, AKU gjobit marketet...

0
Në vijim të zbatimit të Planit të Kontrolleve Zyrtare dhe sinjalizimeve të ardhura nga qytetarë dhe sistemi europian i njoftimit të shpejtë, Autoriteti Kombëtar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS