25.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marios

Etiketim: Marios

Emina pas fjalimit të Marios: Qava si një fëmijë

0
Grimeri i famshëm me prejardhje shqiptare, Mario Dedivanovic ka pranuar çmimin “Artistic Achievement” në “American Influencer Awards” të organizuar në “Dolby Theatre”. Pas marrjes së çmimit Mario...

Kim e mahnitshme në të kuqe, përkrah Marios

0
Ajo bën pjesë në gjeneratën e parë të njerëzve me ndikim, për shkak të ndikimit të saj në Keeping Up With the Kardashian.. Dhe Kim...

Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Marios

0
Një deklaratë e bërë të mërkurën nga grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, gjatë pranimit të çmimit “American Influencer Awards” ka emocionuar mbarë opinionin. Ai...

Pas Marios, një tjetër shqiptare pjesë e stafit të Kim Kardashian

0
Të gjithë e dimë tashmë që grimieri kryesor i Kim Kardashian është shqiptar. Madje Mario ai i ka mësuar asaj edhe pak fjalë shqip....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS