10.5 C
Tirana
E diel, 27 Nëntor, 2022
Ballina Etiketimet Maqedonas

Etiketim: maqedonas

Investigim II/ Emir Shefiti i basteve online do ndërtojë palestrën e...

0
Ministria e Mbrojtjes me në krye Niko Peleshin pasi nxori fituesin e tenderit 270 milion lekë vijon të mbaj pezull punimet në Zall –...

Shqiptarë e maqedonas, shpallen fituesit e zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

0
Partia maqedonase Lidhja Social Demokrate (LSDM) dhe ajo shqiptare Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) janë fituese të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e...

Deshtimi me negociatat dhe doreheqjen e Zaev, presidenti maqedonas mbledh lideret...

0
Sapo ka nisur takimi i liderëve të partive politike në Maqedoninë e Veriut pas dështimit të marrjes së datës për hapjen...

Deshtimi me negociatat, dorehiqet kryeministri maqedonas Zoran Zaev?! – Lajmi i...

0
ANSA sapo ka njoftuar se kryeministri Zaev ka dhënë dorëheqjen pas dështimit të negociatave me BE-në. “Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran...

“Durimi u sos”! Politikani maqedonas i irrituar me BE: Te dalim...

0
Kreu i VMRO-DPMNE-së vlerëson se datë për fillimin e negociatave me BE-në nuk do ta sjellin politikanë që premtojnë dhe nuk...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS