Ballina Etiketimet Lubisht

Etiketim: Lubisht

U përkujtuan dëshmorët e Smirës dhe Lubishtës

0
Në përkujtim të rënies heroike të dëshmorëve të 5 Prillit të vitit 1999, nga fshatrat Smirë e Lubishtë, sot në orët e paradites, përfaqësuesit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24