Ballina Etiketimet Luanit

Etiketim: luanit

Bashkë deri në përjetësi, pse miqtë e shenjës së Luanit janë...

0
‘’Kush ka një mik, ka një thesar’’. E keni dëgjuar dhe lexuar me qindra herë këtë shprehje, por në qoftë se mikesha juaj më...

FOTO/ Keqtrajtohet këlyshi i luanit në Degestan, reagon Putin: Keqbërësit do...

0
Këlyshi i një luani, është keqtrajtuar nga punonjësit e një kopshti zoologjik në Degestan, me qëllim që të qëndrojë i qetë në momentin kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24