Ballina Etiketimet Luanim

Etiketim: luanim

“Ishte e tmerrshme të luanim Atalanta-Valencia, shumë lojtarë u sëmurën pas...

0
Atalanta-Valencia është ndeshja që do të mbahet mend shumë gjatë nga italianët dhe spanjollët. E luajtur në kuadër të Ligës së Kampionëve, ndeshja mes Atalanta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24