Ballina Etiketimet Luani kuriozitete

Etiketim: luani kuriozitete

Kapet balena 34 metra e gjatë, dërgohet në thertore dhe tregtohet...

0
Disa peshkatarë nga Japonia që operojnë në Wada Port në Chibanga, kanë kapur një balenë gjigande. Balena ishte e gjatë 34 metra e...

Fiqtë e njomë janë një ilaç i pabesueshëm për të luftuar...

0
Fiqtë e freskët, kur krahasohen me homologët e tyre të tharë, janë më të ulët në kalori dhe përmbajtje sheqeri, gjë që...

Më në fund shkenca shpjegon pse vajzat dashurohen me djemtë “e...

0
Shumë vajza të mira vrapojnë drejt djemëve që do ju sjellin vetëm telashe dhe falë hulumtimeve, ne tani e dimë pse ndodh...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24