Ballina Etiketimet Luanës

Etiketim: Luanës

Jeta super-luksoze e Luanës, ja sa paguan vetëm për një veshje

0
Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos...

Kështu do të titullohet projekti i Luanës me Jay Santos

0
Dyshja kanë zbuluar një detaj të rëndësishëm lidhur me këngën e re. Luana Vjollca dhe këngëtari nga latin Jay Santos janë në përfundim të projektit...

Zbulohen detaje nga dasma e Luanës, planet që iu prishi Coronavirusi

0
Moderatorja Luana Vjollca është në një dilemë të madhe nëse duhet ta organizojë këtë vit dasmën e planifikuar me Krenar Çoçajn, apo ta shtyjë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24