Ballina Etiketimet Luajtëm

Etiketim: Luajtëm

Sarri pranon vuajtjet: Luajtëm ndaj Atalantës, janë ndër më të mirët...

0
Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, është shumë i kritikuar për mënyrën se si po luan skuadra e tij, por pavarësisht kësaj është i kënaqur...

Zidane: Po luajtëm kështu, s’na ndal askush. Nuk e vras mendjen...

0
Zidane u shfaq i qeshur, pas fitores ndaj Valencias, falë dopietës së Benzema dhe një goli të Marco Asensio. Ky i fundit u kthye...

Pioli lartëson Milanin e tij: Luajtëm shkëlqyeshëm, na mungoi vetëm goli

0
Juventusi është në finalen e Kupës së Italisë, Milani shkon në shtëpi. Një gol mungoi për Stefano Pioli dhe të tijtë, që të thyenin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24