Ballina Etiketimet Luajt

Etiketim: luajt

Broja flet për humbjen: Në pjesën e dytë luajtëm keq!

0
Ylli i ri i kombëtares, Armando Broja ishte autori i golit të vetëm të Shqipërisë në humbjen ndaj Izraelit, teksa ekzekutoi saktë një penallti...

Në Spanjë u luajt ndeshja e nisur para 6 muajëve!

0
Futbolli në Spanjë është rikthyer sot zyrtarisht me një prej ndeshjeve më të gjata në historinë e këtij sporti. Rajo Valecano dhe Albacete kanë zbritur...

Idrizi i revoltuar: Një falënderim apo edhe një sharje nëse kemi...

0
Ish futbollisti i mirënjohur, Bashkim Idrizi, është revoltuar që Gjenerata e Republikës, nuk e ka kujdesin e duhur. Ai e ka komentuar shkrimin me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24