Ballina Etiketimet Luaja

Etiketim: luaja

Kumbulla: Në Tiranë do të jemi si në shtëpi, do të...

0
Marash Kumbulla, mbrojtësi shqiptar i Romës, ka publikuar një letër në "Corriere dello Sport", në të cilën fliste për finalen e Ligës së Konferencës...

Januzaj sulmon Van Gaal: Sa herë luaja mirë, më ulte në...

0
Adnan Januzaj është duke përjetuar një eksperiencë në Spanjë me skuadrën e La Liga, Real Sociedad. Sulmuesi me origjinë shqiptare është një element i...

Eto’o: Prindërit e mi nuk dëshironin që unë të luaja futboll

0
Ish-ylli i Barcelonës dhe Kamerunit, ka zbuluar se fëmijëria e tij nuk ka qenë e lehtë, me prindërit që nuk dëshironin që ai të...

Sulmuesi i njohur zbulon premtimin për gjyshin e tij para se...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Kapiteni i Arsenalit...

Dybala: Kurrë nuk kam menduar se do të më mungonte të...

0
Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala ka thënë se nuk e ka menduar kurrë që do t’i mungonte futbollit kaq shumë.  Dybala është duke u rikuperuar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24