Ballina Etiketimet LSInë

Etiketim: LSInë

Opozita: Gati për zgjedhje parlamentare dhe lokale njëherësh, me LSI-në i...

0
Sondazhe, rezultatet e të cilave i disponon Partia Demokratike, nxjerrin koalicionin e drejtuar prej saj, fitues në zgjedhjet parlamentare dhe ato vendore që pritet...

A është i mundshëm një koalicion me LSI-në? Rama e thotë...

0
Kryeministri Edi Rama është i ftuar sonte në Open në Top Channel ku do të pyetet për temat më të nxehta të aktualitetit. Kur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24