Ballina Etiketimet Lqyer

Etiketim: lqyer

Salmoni, burim i shkëlqyer ushqimor për zemrën dhe trurin

0
A është salmoni i shëndetshëm? Është një pyetje e drejtë pasi salmoni është një peshk yndyror me një sasi të madhe yndyrash. Megjithatë, kjo...

Barometri: Kush është lideri më i pëlqyer nga shqiptarët?

0
Sipas barometrit të euronewsal, mes figurave politike kryesore në Shqipëri, më i pëlqyeri mes shqiptarëve është kryeministri Edi Rama (44,8%).Pas tij, shqiptarët pëlqejnë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24