Ballina Etiketimet Lqye

Etiketim: lqye

Përkundër faktit që u pëlqye dhe pati pritshmëri të mëdha, këngëtari homoseksual i Australisë shë…

Përkundër faktit që u pëlqye dhe pati pritshmëri të mëdha, këngëtari...

0
Përfaqësuesi i Australisë, Sheldon Riley pati një rezultat zhgënjyes në 'Eurovision 2022' pasi nuk siguroi vota të mjaftueshme.Këngëtari australian, 23 vjeç, u dërgua në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24