Ballina Etiketimet Lqimi

Etiketim: lqimi

Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë të bënte audicione për “The X Factor”

Camila Cabello zbulon se pëlqimi ndaj Harry Styles e nxiti atë...

0
Ka kaluar një dekadë që kur ajo hyri në audicion për "X Factor" dhe ishte pjesë e grupit të vajzave "Fifth Harmony".Dhe tani një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24