Ballina Etiketimet Lozonjare

Etiketim: Lozonjare

Noizy dhe Altin Sulku vijnë me këngën e re “Lozonjare”

Noizy dhe Altin Sulku vijnë me këngën e re “Lozonjare”

0
Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku - Noizy, ka publikuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar "Lozonjare".Ai ka bashkëpunuar forcat me këngëtarin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24