Ballina Etiketimet Love

Etiketim: love

Mon Cheri – 10 fakte interesante!

0
Mon Cheri - 10 fakte interesante!

Zara Larsson publikon projektin “Love Me Land”

0
Zara Larsson ka lansuar projektin e saj të ri “Love Me Land” i cili u publikua edhe me videoklipi! Kjo shënon daljen e parë të Zara të vitit 2020 dhe është një...

Cfare Nese I Gjithe Akulli Ne Planet SHKRIHET ? |Fakte Interesante

0
Cfare Nese I Gjithe Akulli Ne Planet SHKRIHET ? |Fakte Interesante

Ylli i Love Island ngrit temperaturat me bikini Dior

0
Ylli i Love Island, Georgia Steel ka ngritur temperaturat sot derisa ka pozuar në bikine rozë Dior dhe ka thënë se “nuk i ka...

Rita Ora e nxehtë në fotot për revistën ‘Love’

0
Rita Ora pritet që të jetë në ballinën e revistës së njohur “Love” Këtë ajo e ka bërë të ditur me anë të një postimi...

Selena Gomez publikon këngën “Lose you to love me”

0
Selena Gomez ka publikuar projektin e ri muzikor. Selena Gomez ashtu siç e kishte paralajmëruar, publikoi këngën me titull “Lose you to love me”. Këngëtarja kësaj...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24