Ballina Etiketimet Louvre

Etiketim: Louvre

Kënga e re e Ledrit me klip të xhiruar në muzeun...

0
Pas Beyonce dhe Jay Z, Ledri vjen me një klip në muzeun ‘Louvre’. Ledri duket se do hap një etapë të re në hip-hopin shqiptar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24