Ballina Etiketimet Louis Tomlinson

Etiketim: Louis Tomlinson

Louis Tomlinson anulon koncertet në Rusi dhe Ukrainë për shkak të konfliktit të tyre

Louis Tomlinson anulon koncertet në Rusi dhe Ukrainë për shkak të...

0
Louis Tomlinson do të anulojë shfaqjet në Ukrainë dhe Rusi gjatë turneut të tij botëror këtë verë për shkak të ngjarjeve të fundit që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24