Ballina Etiketimet Louis Pisano

Etiketim: Louis Pisano

Reagon Louis Pisano, personi që përhapi lajmet për ndarjen e Rihannas dhe ASAP Rockyt

Reagon Louis Pisano, personi që përhapi lajmet për ndarjen e Rihannas...

0
Pas publikimit të lajmit të bujshëm për ndarjen e pretenduar të ASAP Rockyt dhe Rihannas pasuan shumë polemika.Dyshohet se reperi e tradhtoi yllin e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24