Ballina Etiketimet Lotët

Etiketim: lotët

Qani shpejt? Si t’i ndaloni lotët në situatat kur duhet të...

0
E qara mund të jetë një përgjigje e shëndetshme ndaj një game të gjerë situatash. Por mund të jetë e dobishme të dini se...

Simptomat e koronavirusit tek sytë, a mund të përhapet edhe nga...

0
Doktoresha e syve Besa Ramadani ka folur për ndikimin e pandemisë COVID-19 tek sytë. A mund të shfaqet koronavirusi tek sytë e cila janë simptomat...

Arineta Mula i bën 145 kilometra vrap, lotët i shkojnë për...

0
Atleti nga Istogu ka qenë i shoqëruar në 145 kilometra edhe nga Arineta Mula. Në një reagim në rrjetin social “Facebook”, Mula ka treguar se...

Lotët emocionalë, sekreti i një jete pa stres

0
Nëse keni parë ndonjë film prekës që ju ka bërë të qani pafund dhe më pas jeni ndjerë mirë, kjo e ka një arsye....

Nëse ndjehesh keq, qaj! Lotët shërojnë plagët

0
Bën mirë që ta kujtojmë këtë gjë gjatë këtyre momenteve, sepse, papritmas hasim një skenar të ndërlikuar, me një potencial të jashtëzakonshëm për të...

Meta: Lotët e artistëve, tregues se funksionimi i shtetit nuk është...

0
Presidenti Ilir Meta priti sot në Ditën Kombëtare të Jetimëve një grup fëmijësh pa kujdes prindëror, si dhe artistë e këngëtarë të mirënjohur. Në fjalën...

“Nga marrëveshja me Micotaqis te debati me Ramën”, Majko përsëri kundër...

0
Ministri për Diasporën, Pandeli Majko ne nje reagim per debatin e madh ndezur serish se fundi per shembjen e Teatrit Kombetar, pasi Qeveria ia kaloi...

Të mbash lotët është gabim, ja përfitimet shëndetësore nga të qarit

0
Të gjithë kemi qarë kur kemi qenë të mërzitur, por shpesh mundohemi edhe që t’i mbajmë lotët për të mos rënë në sy. Në fakt...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24