Ballina Etiketimet Los

Etiketim: Los

Dhjetë të vrarë pas të shtënave me armë në Los Angeles

0
Policia në Kaliforni iu është përgjigjur të shtënave që kanë lënë 10 të vrarë, sipas raportimeve të mediave amerikane. Dhjetë persona janë vrarë në të...
Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe kalon kohë me vajzat e tij gjashtë …

Bruce Willis shihet teksa shijon një drekë në Los Angeles dhe...

0
Aktori i njohur, Bruce Willis u pa duke ngrënë një drekën në restorantin italian në Los Angeles dhe kalonte kohë me vajzat më të...
Rita Ora shijon mëngjesin në krahët e të dashurit në Los Angeles, dyshja fotografohen të lumtur n…

Rita Ora shijon mëngjesin në krahët e të dashurit në Los...

0
Rita Ora dhe Taika Waititi dukeshin të dashuruar si kurrë më parë teksa largoheshin nga mëngjesi në Los Angeles të dielën.Çifti prej një kohe...
U arrestua në aeroportin e Los Angelesit – ASAP Rocky lirohet nga burgu pasi pagoi mbi 500 mijë euro

U arrestua në aeroportin e Los Angelesit – ASAP Rocky lirohet...

0
Pushimi i Rihannas dhe ASAP Rockyt në Barbados përfundoi në një mënyrë që askush nuk e priste.Reperi amerikan u arrestua për një të shtënë...
Reperi ASAP Rocky arrestohet në aeroportin e Los Angelesit

Reperi ASAP Rocky arrestohet në aeroportin e Los Angelesit

0
ASAP Rocky, i njohur zyrtarisht si Rakim Mayers, u arrestua sot (e mërkurë) në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angelesit, konfirmon Fox News Digital.Reperi u...
Kim Kardashian merr vëmendjen me shapkat 400 euroshe në Los Angeles

Kim Kardashian merr vëmendjen me shapkat 400 euroshe në Los Angeles

0
Ajo e kaloi mëngjesin e së dielës duke parë ndeshjen e futbollit të djalit Saint në Los Angeles me ish-burrin e saj, Kanye West...
Policia e Los Angeles ishte gati të arrestonte Will Smith pas shuplakës që i dha Chris Rock, por …

Policia e Los Angeles ishte gati të arrestonte Will Smith pas...

0
Producenti i "Oscars", Will Packer, po shpalos detaje nga ngjarja tronditëse që ndodhi të dielën në ceremoninë e ndarjes së çmimeve.Në një klip paraprak...
Policia e Los Angeles vizitojnë shtëpinë e Will Smith pak ditë pasi goditi me shuplakë Chris Rock

Policia e Los Angeles vizitojnë shtëpinë e Will Smith pak ditë...

0
Sherifët e Los Angelesit u panë duke vizituar shtëpinë e Will Smith të martën, dy ditë pasi aktori goditi me shuplakë komedianin Chris Rock...
Nga një studio muzikore në Los Angeles, Rita Ora bën një njoftim për fansat

Nga një studio muzikore në Los Angeles, Rita Ora bën një...

0
Këngëtarja shqiptare tanimë më famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka bërë një paralajmërim për ndjekësit dhe adhuruesit e muzikës së saj.Meqenëse shpesh ndan me fansat...
Leona Lewis merr vëmendje me një paraqitje në Los Angeles, pak pasi njoftoi se po bëhet nënë për …

Leona Lewis merr vëmendje me një paraqitje në Los Angeles, pak...

0
Ajo konfirmoi shtatzëninë e saj me një fotografi mahnitëse të mërkurën (23 mars).Dhe nëna e ardhshme Leona Lewis u pa duke shijuar rrezet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24