Ballina Etiketimet Loris

Etiketim: Loris

Loris Karius shkëput kontratën me Besiktas

0
Loris Karius dhe Besiktas kanë ndarë rrugët. Tash e disa kohë, situata e Loris Karius te skuadra e Besiktas ka qenë jo e mirë dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24