Ballina Etiketimet Lori

Etiketim: Lori

Njihuni me disa fakte interesante rreth Greqisë

0
Njihuni me disa fakte interesante rreth Greqisë

Njihuni me disa fakte për shtetin e Norvegjisë interesante

0
Njihuni me disa fakte për shtetin e Norvegjisë interesante

Njihuni me disa fakte rreth flokeve interesante

0
Njihuni me disa fakte rreth flokeve interesante

Disa fakte interesante per Binjaket

0
Disa fakte interesante per Binjaket

“Historia e jetës time”, Lori Hoxha rrëfen eksperiencën e hidhur me...

0
  Trashëgimtarja e “Top Channel”, Lori Hoxha, përpiqet të tregojë vazhdimisht për ndjekësit se jeta e saj nuk është siç duket në rrjete sociale. Lori vuan prej...

Kjo foto e Lori Hoxhës s’është ashtu siç duket: Një nga...

0
  Si sot dy vite më parë, Lori Hoxha postoi një foto ku shfaqej në një varkë, duke pirë çaj me vështrimin nga deti i...

Lori Hoxha flet për vështirësitë që kishte gjatë izolimit

0
Lori ka rrëfyer përvojën e saj në karantinë. Blogerja e njohur Lori Hoxha është një përdoruese e rregullt e rrjetit social Instagram, dhe së fundmi...

3 javët e para të vetë izolimit aspak të lehta për...

0
Blogerja e njohur Lori Hoxha, shpesh zhvillon sesione të pyetjeve/përgjigjeve në llogarinë e saj në Instagram. Është mënyra e saj për të qëndruar në kontakt...

Lori Hoxha e nis ditën me foto atraktive nga ballkoni

0
Lori Hoxha publikoi disa fotografi në Instagram, të cilat i realizoi nga ballkoni i banesës së saj. Ajo kishte veshur një palë xhinse, bluzë dhe...

Pandemia nuk e ndali, Lori festoi ditëlindjen bashkë me shoqëri

0
Lori dje festoi ditëlindjen. Këngëtarja Loreta Kaçka-Lori, dje festoi ditëlindjen, ndërsa nuk munguan urimet e shumta nga fansat dhe kolegët e saj. Mbrëmjen, këngëtarja e kishte...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24