Ballina Etiketimet Lorenc

Etiketim: Lorenc

“Ta plas dyfekun në faqe unë”/ Sherr në studio mes Lorenc...

0
Analisti Lorenc Vangjeli është përplasur me ish-deputetin e Partisë Demokratike, Agron Shehaj teksa ky i fundit ka hedhur akuza ndaj ish-ministrit Damian Gjiknuri.Sipas Shehajt,...

Lorenc Vangjeli: Brenda 2 javëve mund të kemi persona të tjerë...

0
Duke komentuar përplasjet mes ambasadores Yuri Kim dhe ish-kryeministrit Sali Berisha, analisti Lorenc Vangjeli ka deklaruar se brenda dy javëve sipas tij mund të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24