Ballina Etiketimet Lorena Haliti

Etiketim: Lorena Haliti

Modelja shqiptare Lorena Haliti shtatzënë për herë të parë

Modelja shqiptare Lorena Haliti shtatzënë për herë të parë

0
Konsiderohet si një prej vajzave më të bukura shqiptare dhe një prej modeleve më të suksesshme.Bëhet fjalë për modelen, Lorena Haliti e cila prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24