Ballina Etiketimet Loredana Zefi

Etiketim: Loredana Zefi

Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzik nëpërmjet vajzës së tyre

0
U duk se i ndaluan thumbimet për njëri-tjetrin, por një fragment nga një projekt i ri i Loredana Zefit tregon të kundërtën. Reperja ka publikuar...
Loredana Zefi dhe Celine sjellin këngën e re “Ballade”

Loredana Zefi dhe Celine sjellin këngën e re “Ballade”

0
Pak ditë pas lansimit të këngës së re "Pinky Promises", Loredana Zefi ka publikuar këngën e radhës."Ballade" mban titullin projekti në fjalë, në të...
Koincidencë apo e qëllimshme? Mozzik thotë se është alergjik ndaj polenit pas njoftimit të Loreda…

Koincidencë apo e qëllimshme? Mozzik thotë se është alergjik ndaj polenit...

0
Loredana Zefi ditën e djeshme (e mërkurë) mori vëmendje me një nga postimet e fundit që ka shpërndarë në rrjete sociale.Bëhet fjalë për një...
Loredana Zefi publikon këngën e re “Pinky Promises”

Loredana Zefi publikon këngën e re “Pinky Promises”

0
Rap-artistja shqiptare, Loredana Zefi, është kthyer me këngë të re pas një kohe të gjatë.Ajo ka publikuar projektin e ri "Pinky promises", të cilën...
Loredana Zefi shfaqet edhe krah blogerit të famshëm gjerman,Younes Zarou

Loredana Zefi shfaqet edhe krah blogerit të famshëm gjerman,Younes Zarou

0
Reperja shqiptare, Loredana Zefi, prej vitesh jeton mes Zvicrës e Gjermanisë duke qenë se tashmë është bërë një yll edhe në arenën ndërkombëtare.Ajo është...
Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

0
Reperja shqiptare, Loredana krahas karrierës muzikore komentohet edhe për jetën private.Artistja me pre ardhje shqiptare e cila është mjaft e ndjekur dhe aktive edhe...
Gazeta zvicerane Blick: Loredana Zefi pozon me ish-lojtarin e FC Baselit, Edon Zhegrovën

Gazeta zvicerane Blick: Loredana Zefi pozon me ish-lojtarin e FC Baselit,...

0
Gazeta zvicerane, Blick, i ka dedikuar një artikull artistes shqiptare, Loredana Zefi, e cila prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë.Në artikull...
Loredana Zefi pozon për revistën gjermane “Tush”

Loredana Zefi pozon për revistën gjermane “Tush”

0
Reperja shqiptare, Loredana Zefi, tashmë dihet se prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës dhe Gjermanisë.Bukuroshja me prejardhje nga Ferizaj zë shpesh kopertinat e...
“Milionat i kam bërë vetë”, Loredana Zefi zbulon tatuazhin e veçantë në qafë

“Milionat i kam bërë vetë”, Loredana Zefi zbulon tatuazhin e veçantë...

0
Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar në rrjetet sociale.Si njëra nga artistet më të pëlqyera në tregun...

Loredana Zefi shpërblehet me çmim në “Swiss Music Awards”

0
“Swiss Music Awards” është një nga evenimentet më të mëdha që organizohet në Zvicër, ku artistët shpërblehen për punën e tyre. Pjesë e kësaj ngjarje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24