Ballina Etiketimet LOreal

Etiketim: LOreal

Pas protestave, L’Oreal kërkon përsëri modelen që shkarkoi prej komenteve mbi...

0
Grupi i kozmetikës L’Oreal i ka kërkuar së fundmi modeles britanike Munroe Bergdorf të punojë për të këshilluar kompaninë mbi diversitetin dhe përfshirjen, tre...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24