Ballina Etiketimet Lorce

Etiketim: lorce

Superaksioni i Policisë dhe Prokurorisë së Korçës/ A do e katandisë...

0
Policia e Korçës vijon  operacionet masive të hetimit dhe arrestimit të eksponentëve që kanë shkelur ligjin kryesisht në fushën e e narkotikëve. Pavarësisht se ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24