Ballina Etiketimet Loradana

Etiketim: Loradana

Si ishte Loradana dikur dhe sot, çfarë ndryshimi

0
Loredana Zefi është një nga këngëtaret që ka përparuar shumë në dy vitet e fundit. Këngëtarja me banim në Zvicër ka qenë mjaft e përfolur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24