Ballina Etiketimet Londrës

Etiketim: Londrës

William dhe Kate do të zhvendosin familjen jashtë Londrës për t’u...

0
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë vendosur të zhvendosin familjen e tyre jashtë Londrës gjatë periudhës së shkollës, në një përpjekje për t’u dhënë...

Derbi i Londrës Veriore

0
Premier League vijon me raundin e 35-të këtë të dielë, derbi i Londrës Veriore mes Tottenham dhe Arsenal. Në orën 17:30 do të zbresin në fushë...

Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës

0
  Kimberley Garner ka treguar këmbët e saj të gjata në një minifustan derisa është parë duke ecur në lagjen e Chelseat në Londër Kohëve të...

Dua Lipa shëtitet krah për krah me të dashurin në qendër...

0
Ata kanë qenë duke izoluar së bashku në një shtëpi me qiranë kryeqytet, pasi u kthyen në shtëpi nga turneu i saj në Australi...

Dua dhe Anwar shëtiten rrugëve të Londrës

0
Dua dhe Anwar kanë shfrytëzuar motin e ngrohtë për të bërë shëtitje. Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid kanë dalë nga vetizolimi...

Idris Alba fotografohet për herë të parë rrugëve të Londrës pas...

0
Idris Elba u fotografua në Londër për herë të parë që nga beteja e tij koronavirus. Aktori rezultoi pozitiv me Covid-19 në mars, dhe u...

‘Bomberi’ i Chelseat drejt largimit, pritet transferimi në anën tjetër të...

0
Sulmuesi i Chelseat, Michy Bathshuayi pritet të largohet këtë verë pasi tashmë prej disa vitesh nuk gjen më hapësira as me trajnerin Lampard. Numri 2...

Caroline Flack feston ditëlindjen e 40-të në një hotel të Londrës

0
Prezantuesja britanike televizive, Caroline Flack, është parë të ketë frekuentuar në një hotel në qendër të Londrës. Kjo lëvizje e papritur e Caroline erdhi në...

Yjet e paradës së Londrës

0
Holly Willoughby, Susanna Reid, Lucy Mecklenburgh dhe Sam Faiers kryesuan ndejën magjepëse në tapetin e kuq të Pride Of Britain Awards të hënën në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24