Ballina Etiketimet Lola

Etiketim: Lola

Lola Lennox sjell këngën “Back At Wrong”

0
Këngëtarja britanike, Lola Lennox, e ka ndarë me publikun këngën e re të saj, “Back At Wrong”. Projekti i saj i ri është i bashkëprodhuar...

Anita dhe Lola nisin pushimet bashkë me babain

0
Anita dhe Lola përveç motra janë edhe kunata e kjo bën që të jenë pothuajse të pandashme. Bashkëshortet e Ramush dhe Daut Haradinajt kanë një...

Lola Haradinaj e përmalluar për udhëtime, publikon një foto nga Anglia

0
Me përhapjen e pandemisë Covid-19 udhëtimet jashtë vendit janë bërë pothuajse të pamundura. E për një udhëtim jashtë Kosovës si duket është përmalluar edhe  e cila...

Anita dhe Lola të lumtura dhe plotë elegancë pranë familjes

0
Në fotot e publikuara nga Anita shihen të dy motrat pranë motrës tjetër Vjosa dhe vëllait Learti. Të katër shkëlqenin nga elegance dhe sharmi, ndërsa...

Lola Haradinaj publikon foto nga festa e ditëlindjes, duket mahnitëse

0
Lola Haradinaj festoj ditëlindjen e 33-të me 12 qershor dhe me këtë rast organizoj një aheng me shumë të ftuar. Ndërsa tani bashkëshortja e Daut...

Lola feston ditëlindjen, kështu e uron babai i saj

0
Lola Haradinaj është tani një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt. Lola sot, feston ditëlindjen dhe në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24