Ballina Etiketimet Lola Haradinaj

Etiketim: Lola Haradinaj

Para 20 viteve – takimi i parë i Daut Haradinajt dhe Lolës ishte në burg

Para 20 viteve – takimi i parë i Daut Haradinajt dhe...

0
Ish-deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj dhe partnerja e tij, tashmë personazh i njohur në shoëbizin shqiptar, Lola Haradinaj, janë së bashku prej shumë vitesh.Ata...
Lola Haradinaj uron bashkëshortin për ditëlindje: Me ty qesh, qaj e gëzohem

Lola Haradinaj uron bashkëshortin për ditëlindje: Me ty qesh, qaj e...

0
Lola Haradinaj tashmë prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në shtypin rozë e në showbizin shqiptar.Ndonëse dikur ka qenë në vëmendje si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24