Ballina Etiketimet Lokali

Etiketim: lokali

Xhama të thyer, publikohen pamje nga lokali ku u krye masakra...

0
Pamjet që shihni tregojmë lokalin ku një natë më parë u krye masakra në Don Bosko me një të vrarë dhe pesë të plagosur....

Shpërthim me tritol në ambientet e një lokali në Vlorë, biznesi...

0
Një shpërthim i fuqishëm me tritol ka ndodhur gjatë natës së djeshme në ambientet e një lokali në Radhimë të Vlorës.Korrespondenti i Panorama.al bën...

Sulmohet shtëpia në Sarandë dhe lokali në Himarë, denoncojnë 2 gra:...

0
Një shtëpi në Sarandë dhe një lokal në Himarë janë sulmuar ditën e sotme.Policia njofton se të dyja kanë qenë në pronësi të dy...

Ngjarje e rëndë! 45-vjeçari vdes brenda një lokali

0
Një 45-vjeçar ka humbur jetën papritur brenda një lokali në lagjen nr.8 në Korçë.Sipas njoftimit të policisë, shtetasi me iniciale S.L. dyshohet se ka...

Shpërthim pranë një lokali

0
Një shpërthim me lëndë plasëse ka tronditur Lezhën mesditën e sotme.Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:30 ditën e sotme.Ndërsa bëhet me dije...

Pasi plagosi klientin tentoi edhe ta vriste, policia arreston pronarin e...

0
Kamzë- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kodër Kamëz ku pronari i një lokali pasi ka plagosur me armë një klient ka...

Dasmë në kohë COVID-i, gjobitet me 1 milionë lekë lokali në...

0
Pronari i një lokali në Shkodër është gjobitur me 1 milionë lekë ditën e sotme pasi ka lejuar që të zhvillohen dasma në kundërshtim...

Shkrumbohet lokali në mesnatë në mes të Tiranës, një tjetër digjet...

0
2 lokale janë djegur gjatë orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme në Tiranë. Njëri nga lokalet është djegur plotësisht, ndërsa tjetri pjesërisht...

Shkrumbohet lokali në Tiranë, dyshohet për shkëndijë elektrike

0
Një lokal është përfshirë nga flakët duke u djegur gjatë natës në kryeqytet në zonën e ‘Mine Pezës’. Nga burimet mësohet se lokali është...

Bëri dasmë pa distancim mes të ftuarve, gjobitet lokali në një...

0
Durrës Policia e Durrësit ka ndëshkuar me masë administrative 1 milion lekë administratorin e një lokali, pasi organizoi dasmë në kundërshtim me Aktin Normativ. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24