Ballina Etiketimet Lokaleve

Etiketim: lokaleve

Shisnin drogë pranë shkollave dhe lokaleve, arrestohen dy vëllezër binjakë në...

0
Dy vëllezër binjakë në Krujë janë arrestuar pasi prodhoni dhe shpërndanin lëndë narkotike në afërsi të shkollave dhe lokaleve. Uniformat blu raportojnë se të arrestuarit...

Pas kërcënimit për protestë, Policia dhe Inspektorati në Podujevë, sulme frontale...

0
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës, përmes një postimi dhe videoje të publikuar në faqen zyrtare Facebook, thonë se Policia dhe Inspektoratet kanë nisur sulme...

Durrës/ Organizuan dasma në kohë pandemie, policia gjobit me 1 mln...

0
Policia e Durrësit ka gjobitur 1 milion lekë, administratorët e dy lokaleve, pasi u konstatua se kishin organizuar dasma në kundërshtim me Aktin Normativ. ...

“Kryeministri sardelet t’i shohë në urbane”, Renis Gjoka kundër vendimit për...

0
Këngëtari i njohur Renis Gjoka e ka quajtur absurd aktin normativ qe ndalon muziken pas ores 20:00.  Duke komentoi aktin normativ të qeverisë për mbylljen e...

Ndalimi i hapjes së lokaleve të natës, Lleshaj: Virusi po merr...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtuesë të Policisë së Shtetit kanë vijuar me inspektimet, kësaj radhe në ‘’Tiranën e Re’’ për masat parandaluese...

Mbyllja e lokaleve me muzikë, deputeti: Kush ka lidhje me politikanët,...

0
Akti normativ i qeverisë i cili ndalon lokalet e natës, dhe klubet me muzikë pas orës 20.00 të mbrëmjes, për të frenuar përhapjen e...

Deputeti Halit Valteri kërkon hapjen e lokaleve të natës, Ruçi: Reali...

0
Deputeti Halit Valteri në seancën e sotme plenare ka kërkuar që të ndryshohet akti normativ për ndalimin e muzikës dhe klubeve të natës pas...

Paralajmërohet rikthimi i karantinës dhe mbyllja e lokaleve

0
Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemike në ISHP, Eugena Tomini ka folur sot lidhur me situatën që po kalon vendi me Covid-19. Ajo paralajmëroi...

Prishen qetesine publike, procedohen penalisht administratoret e dy lokaleve ne Bllok

0
Tiranë Vijojnë kontrollet e shtuara nga Policia e Tiranës, ndaj subjekteve që ushtrojnë aktivitetin në kundërshtim me Aktin Normativ. Procedohen penalisht dy administratorë...

Malishevë: Inspektorati i njofton pronarët e lokaleve, se janë të obliguar...

0
Drejtoria e Inspektoratit në Komunën e Malishevës, sot edhe njëherë përmes mjeteve të informimit, ashtu sikur janë njoftuar edhe drejtpërdrejtë, i njofton publikisht të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24