Ballina Etiketimet Lokalesh

Etiketim: lokalesh

Festë në klubin e natës, arrestohen 7 balerina dhe 2 administratorë...

0
Policia njoftoi se administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës, pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin....

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24