Ballina Etiketimet Lojarëve

Etiketim: lojarëve

Kur Mateus ishte në mesin e lojarëve të Bashkimit

0
Ish kapiteni i klubit të futbollit Bashkimi nga Kumanova, Skender Ismaili, ka kujtuar këtë fotografi interesante me legjendën e futbollit gjerman dhe botëror, Lotar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24