Ballina Etiketimet Logo

Etiketim: logo

Agron Duka i PAA-së: Do hyj në zgjedhje me logon time

0
Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste (PAA), Agron Duka deklaroi se do të garojë në zgjedhjet e 14 majit me logon e forcës politike që...

Nissan me logo te re, duket më moderne

0
Prodhuesi japonez përdori premierën e fundit të makinës elektrike Ariya për të paraqitur logon e re të kompanisë.  Nissan Ariya është një model shumë i...

Opel bën një ndryshim në logo, ja si duket

0
Me Opel Mokka të re, prodhuesi, i cili tani i përket grupit PSA me Peugeot, Citroën dhe DS, prezanton emblemën në një dizajn të...

Opel bën një ndryshim në logo

0
Me Opel Mokka të re, prodhuesi, i cili tani i përket grupit PSA me Peugeot, Citroën dhe DS, prezanton emblemën në një dizajn të...

Vëllai i Pablo Escobar lanson “iPhone 11”, i tëri në ar...

0
Një produkt i ri nga kompania Escobar, kompani në pronësi të Roberto “Osito” Escobar, vëllai i Pablo Escobar, u shfaq në treg: një iPhone...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24