Ballina Etiketimet Logjikë

Etiketim: logjikë

Rama në Kuvend: Vota me logjikë dhe jo me zemër për...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama, nga foltorja e Kuvendit ka folur për votimin e Paktit të 5 Qershorit pas marrëveshjes së arritur fillimisht mes...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24